פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close

פרופיל

פרופיל

מדיקס מהווה גורם מתווך בין לקוחותיה לבין העולם הרפואי המורכב, ודואגת לכך שיקבלו את הטיפול הכי טוב שאפשר

מדיקס היא חברה לניהול בריאות איכותי, מקצועי ואישי שהוקמה בשנת 2006 על ידי המנכ"ל סיגל עצמון והמנהל הרפואי ד"ר אשר ברק.

 

בעולם רפואי המתחדש ומשתנה במהירות מדיקס מהווה גורם מתווך בינו לבין לקוחותיה ומאפשרת להם ליהנות מיכולותיו ויתרונותיו של עולם זה במלואם.

 

לרשות רופאי הבית של מדיקס עומד מאגר מידע איכותי, מקיף ומעודכן על רופאים מובילים, בתי חולים, מרכזים רפואיים ומחקרים קליניים. המאגר, המנוהל על ידי מחלקת המחקר של החברה, מאפשר לצוות הרופאים, האחיות והיועצים הפסיכו-סוציאליים של החברה להעניק מעטפת מקצועית מקיפה ותומכת של ליווי רפואי אישי המבוסס על מידע עדכני, אובייקטיבי ונתמך ראיות.

 

השירותים של מדיקס:

שירות ניהול רפואי אישי

סיוע ללקוחות המתמודדים עם מחלה קשה לקבל את הטיפול המתאים והטוב ביותר עבורם. צוות רפואי, המורכב מרופא מומחה בכיר, אחות מתאמת שירות ועובדת סוציאלית (במידת הצורך), מנהל את המקרה. הצוות בוחן את המסמכים הרפואיים, מבצע רוויזיה של התיק הרפואי, מנהל התייעצויות רב תחומיות עם רופאים מובילים בתחום, מוסר ללקוח מידע אובייקטיבי ומבוסס עובדות, מגבש המלצות לטיפול ותוכנית טיפול מקיפה ומפקח על איכות הטיפול ויעילותו.

מומחה מלווה באשפוז

שירות מומחה מלווה באשפוז מאפשר לחולים המאושפזים בבתי החולים הציבוריים לקבל חוות דעת שנייה וליווי רפואי מרופא מומחה. המומחה המלווה מבצע רוויזיה של המצב הרפואי, משוחח במידת הצורך טלפונית עם צוות המחלקה ואף מגיע אל מיטת החולה בבית החולים, על פי בקשתו. חוות הדעת הנוספת של המומחה מסייעת לחולה לקבל אישור לאבחנה הרפואית שניתנה לו ולטיפול הנגזר ממנה, ליהנות ממידע מקיף וברור בדבר גישות ודרכי טיפול שונות ולהגיע להחלטות מושכלות.

ליווי פסיכו-סוציאלי

השירות נועד ללוות ולהעצים את המטופלים ובני המשפחה מרגע קבלת הבשורה דרך שלב קבלת ההחלטות מול המערכת הרפואית והמשפחתית ועד להתמודדות עם הטיפול עצמו ותוצאותיו. הצוות המקצועי של מדיקס המורכב מעובדים סוציאליים, פסיכולוגים ופסיכיאטרים הוא בעל ניסיון רב בסיוע  בהתמודדות עם האתגרים העלולים להתלוות לגילוי מחלה קשה, כמו התערערות הזהות האישית המוכרת, חרדות והתלבטויות, תחושת "בגידת הגוף", שינויים חיצוניים והצורך בהיערכות משפחתית חדשה.

חוות דעת רפואיות

חוות דעת של מומחי מדיקס ניתנות לגופים מוסדיים ולחברות ביטוח למטרות של קביעת מדיניות בתחום הבריאות, הגנה משפטית וכל שאילתה דחופה בתחומי הרפואה והבריאות. כל חוות דעת עוברת בקרה ואישור על ידי הוועדה המדעית של מדיקס. 

ייעוץ וליווי לתשלובות מזון ותאגידים אחרים

ניהול משברים רפואיים, סיוע בגיבוש מדיניות בתחום הבטיחות, הגיהות והרפואה תעסוקתית, פיתוח תוכניות למימוש המדיניות, ביצוע סקר סיכונים, פעילויות למזעור הסיכונים, קידום בריאות, ביצוע סקרים תקופתיים, ניהול מקרים רפואיים ושירותי סיוע וייעוץ רפואי להנהלה.

 

מנכ"ל מדיקס >