פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתאודות מדיקסהצוות - מומחים, אחיות ומנהלי מקרה

הצוות - מומחים, אחיות ומנהלי מקרה

הצוות - מומחים, אחיות ומנהלי מקרה
חלק מהצוות בישראל

הצוות של מדיקס מורכב ממומחים בתחומים שונים שחוברים יחד כדי להעניק לך טיפול מעמיק ומקיף. אנשי הצוות נבחרו בקפידה בשל רמתם המקצועית הגבוהה, הנכונות לעשות את המרב בשביל הלקוחות והיכולת להפוך את השפה הרפואית לנגישה וברורה. 

צוות רפואי

הצוות הרפואי מורכב מאנשי מקצוע מן השורה הראשונה, שבראשם המנהל הרפואי, ד"ר אשר ברק האחראי על מנהלי המקרה.

מנהלי מקרה

מנהלי המקרה הם אלה שעומדים בראש הצוות שמלווה כל לקוח באופן אישי. מנהלי המקרה הם מומחים ברפואה פנימית או ברפואת ילדים (בהתאם לגיל המטופל), בעלי ידע נרחב בתחומים רפואיים רבים ומוסמכים לטפל במגוון רב של מקרים. הצוות הרפואי כולל גם נבחרת של רופאים יועצים מובילים במגוון תחומים - אונקולוג מומחה, קרדיולוג, מומחה ריאות ועוד - ששותפים לקבלת ההחלטות בכל מקרה.

אחיות/מתאמות שירות

מתאמות השירות במדיקס הן אחיות בהכשרתן בעלות ניסיון מעשי רחב. האחיות נותנות מענה מיידי ומקצועי לכל שאלה ולכל פנייה של המטופל, תומכות, מייעצות, מתייעצות עם הצוות הרפואי, מסייעות בתיאום פגישות ובדיקות ומבהירות את הסיכומים הרפואיים.

צוות  פסיכו־סוציאלי

צוות של פסיכיאטרים, פסיכולוגים ועובדים סוציאלים בעלי הכשרה וניסיון בתחום הרפואי מעניקים תמיכה וסיוע נפשי בהתאם לצורך. הטיפול הנפשי, או הפסיכיאטרי, מאפשר למטופלים לצלוח ביתר קלות את הקשיים שהם חלק בלתי נפרד ממחלה קשה ומסייע למצוא את הכוחות הפנימיים הנדרשים לשם התמודדות עם המצב החדש.

מחלקת מחקר

מידענים המומחים בתחום הרפואי מאתרים ומעדכנים בהתאם לקרטריונים נוקשים של רפואה נתמכת ראיות את טובי המומחים ואת המרכזים הרפואיים המובילים בכל תחום ותת־תחום. מאגר המידע הרחב של מדיקס מאפשר לה להמליץ לכל מטופל על אפשרות הטיפול הטובה והמתאימה ביותר בעבורו. 

מחלקת שירות לקוחות

נציגי שירות זמינים לכל פנייה 24/7.

צור קשר >