פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתמומחה מלווה באשפוזמה זה רופא פרטי מומחה מלווה באשפוז?

מה זה רופא פרטי מומחה מלווה באשפוז?

מה זה רופא פרטי מומחה מלווה באשפוז?

התאשפזתם? כדאי שתקבלו דעה נוספת ממומחה שילווה אתכם במשך כל האשפוז, וגם אחריו

שירות מומחה מלווה באשפוז של מדיקס הוקם על מנת לאפשר לחולים המאושפזים בבתי החולים הציבוריים לקבל חוות דעת שנייה וליווי רפואי מרופא פרטי מומחה. חוות הדעת הנוספת של המומחה מסייעת לחולה לקבל אישור לאבחנה הרפואית שניתנה לו ולטיפול הנגזר ממנה, ליהנות ממידע מקיף וברור בדבר גישות ודרכי טיפול שונות ולהגיע להחלטות מושכלות.

 

לכל חולה מאושפז הפונה לקבלת שירות ימונה צוות ליווי אישי הכולל רופא מומחה בכיר, אחות מתאמת שירות ועובדת סוציאלית (לפי הצורך).

 

המומחה של מדיקס יבצע רוויזיה והערכה מחודשת של המצב הרפואי, ובמידת הצורך ישוחח טלפונית עם צוות המחלקה ואף יגיע אל מיטת החולה בבית החולים. לאחר מכן יינתנו לחולה הסברים מפורטים על מצבו הרפואי, על תוצאות הבדיקות ועל החלופות לטיפול וכן, חוות דעת ברורה. כך, יוכלו החולה ומשפחתו לקבל החלטה המבוססת על דעת מומחים נוספים ומלווה בהסברים ובליווי רפואי צמוד.

 

הקשר עם החולה יימשך גם במהלך הטיפול ובתהליך ההחלמה, עד 14 יום לאחר השחרור מבית החולים.

למה צריך מומחה מלווה באשפוז >