פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתמנהל רפואי אישילמה צריך מנהל רפואי אישי?

למה צריך מנהל רפואי אישי?

למה צריך מנהל רפואי אישי?

תשאלו את אשתו של סטיב ג'ובס, מנכ"ל אפל. בראיון לאחר מותו הסבירה שללא מנהל של המחלה הם פשוט הלכו לאיבוד בשפע המומחים וההמלצות

הרפואה המודרנית מציעה מגוון עצום של התמחויות, טיפולים, שיטות וגישות. שפע האפשרויות טומן בחובו תקווה גדולה, אך הוא עלול לגרום גם לבלבול, לחרדה, לחוסר אונים ולשאלות רבות:

 

האם האבחנה נכונה והאם בוצעו כל הבדיקות הנחוצות? מהו הטיפול הנכון ביותר והיכן ניתן לקבל אותו? האם קיימים טיפולים חדשים? מי המומחה המתאים ביותר לטיפול במצבי? האם ישנם רופאים או מרכזים רפואיים בחו"ל שעימם כדאי להתייעץ? האם עדיף לקבל את הטיפול במערכת הציבורית או בפרטית? בארץ או בחו"ל?

 

המערכות הרפואיות אינן תמיד ערוכות לסייע בקבלת ההחלטות שהן חלק בלתי נפרד מהתמודדות עם מצב רפואי מורכב. בין כל ההמלצות, העצות והדעות השונות, בלתי אפשרי כמעט להחליט על מי ועל מה לסמוך.

 

גם אם אתה פונה לרפואה פרטית, זה לא בהכרח משפר את מצבך. הנה מה שמספרת לורן פאוול ג'ובס, אשתו של אחד האנשים העשירים ביותר בעולם, מנכ"ל אפל סטיב ג'ובס שהלך לעולמו ב-2011: 

 

הטיפול בסטיב לא היה אינטגרטיבי. כל אחת מהמחלות שמהן סבל טופלה אצל רופא אחר - אונקולוגים, מומחים לכאב, דיאטנים, הפטולוגים (מומחים ללבלב ולכבד), המטולוגים – ולא התקיים ביניהם תיאום. מה שהכי חסר בעולם הבריאות הוא מנהלי מקרה, שהם בעצם בתפקיד קווארטרבק (רכז) של כל קבוצה.

 

זו בדיוק הסיבה שבמדיקס עומד מנהל מקרה בראש כל צוות של ניהול רפואי אישי ודואג לעשות את האינטגרציה הנדרשת בין כל הדעות וההמלצות, כדי להגיש לך בסופו של דבר את המידע בצורה בהירה ופשוטה ולהחליט בתיאום איתך על תוכנית הטיפול הטובה ביותר.

 

עם מדיקס אתה יכול להיות סמוך ובטוח שיש מי שדואג לך ורק לך, מישהו שמייצג את האינטרסים שלך, שחוקר בשבילך ושלא יסתפק בפחות מהטוב ביותר בעבורך.

 

והתוצאות מדברות בעד עצמן:

ב-20% מהמקרים שבהם טיפלנו במדיקס הצלחנו לזהות אבחנה שגויה ולשנות אותה.

ב-43% מהמקרים המלצנו ללקוחותינו על שינוי בטיפול.

ב-55% מהמקרים מנענו פעולות רפואיות מיותרות, בדיקות פולשניות וניתוחים.

 

פרופ' מנחם פיינרו, מומחה בכיר לרפואה פנימית, לשעבר יו"ר ועדת סל התרופות ויועץ איכות למדיקס מסביר למה חייבים מנהל רפואי אישי

 

 

תהליך קבלת הטיפול >