שאל שאלה

ביקרת באתר שלנו ועדיין יש לך שאלות? אתה מוזמן לפנות אלינו בכל עת

יעוץ והכוונה הניתנים שלא במסגרת פתיחת שירות אינם מהווים תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופא ואינם בגדר "אבחנה רפואית" או "חוות דעת רפואית".
בכל מקרה של בעיה דחופה, מקרה חירום או מצב מצוקה (גופני או נפשי), יש לפנות לקבלת טיפול רפואי אצל הרופא המטפל, לחדר מיון בבית חולים קרוב או למגן דוד אדום.

פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתשירות לחברות וארגונים

חברות וארגונים

חברות וארגונים ()

מדיקס מעניקה שירותים רפואיים גם לחברות ולארגונים: חוות דעת לגופים מוסדיים לקביעת מדיניות ולהגנה משפטית וייעוץ רפואי וניהול משברים לתשלובות מזון

חוות דעת לגופים מוסדיים

חוות דעת של מומחי מדיקס ניתנות לגופים מוסדיים למטרות של קביעת מדיניות, הגנה משפטית וכל שאילתה דחופה בתחומי הרפואה והבריאות. מקרים דחופים ייענו תוך 24 שעות.


חוות דעת רפואית לקביעת מדיניות

גיבוש חוות דעת רפואית בסוגיה עקרונית, למשל: השוואה בין טכניקות שונות לכריתה מלאה של הערמונית, או - האם טיפולי היפרתרמיה הינם טיפולים מקובלים או ניסיוניים. חוות הדעת תיכתב על ידי רופא מומחה בעל מוניטין בתחום.
 

חוות דעת רפואית לסוגייה רפואית מורכבת

גיבוש חוות דעת רפואית על ידי רופא מומחה בנוגע למקרה רפואי ספציפי. דוגמה: חוות דעת לגבי קיום ליקוי בריאותי, ובכלל זה ידיעתו של המבוטח לגבי קיומו של הליקוי טרם הצטרפותו לתוכנית הביטוחית.
 

חוות דעת רפואית על טיפול רפואי המוצע על ידי גורם בחו"ל

גיבוש חוות דעת רפואית על ידי רופא מומחה, לגבי מקרה רפואי ספציפי הכולל מעורבות של גורמים רפואיים מחו"ל. 
  

חוות דעת רפואית משפטית

שירות זה ניתן לחברות ביטוח בלבד, במסגרת חבילת שירות כוללת. את חוות הדעת מגבש רופא מומחה מוביל בתחום המקרה הרפואי הספציפי.
 
שירות זה אינו כולל השתתפות בדיונים ופגישות הכנה למשפט וכן הופעות בבית משפט. שירותים אלו יינתנו על פי הצורך בתעריפים נפרדים. כמו כן, השירות אינו כולל חוות דעת בתחום הפסיכיאטריה.
 
כל השירותים כוללים:
סקירת המסמכים הרפואיים והערכה מקיפה של המקרה הרפואי.
סקירת ספרות ופרסומים מדעיים, במידת הצורך.
התייעצות עם מומחים נוספים, בארץ ובעולם, במידת הצורך.
כתיבת חוות דעת מנומקת המבוססת על האמור לעיל ועל ניסיונו העשיר של המומחה.
בקרה ואישור על ידי הוועדה המדעית של מדיקס.

 

תשלובות מזון


מדיקס מתמחית במתן שירותים מיוחדים לתשלובות מזון הרלוונטיים לתחום עיסוקן. בין השירותים המוצעים:
 
  סיוע בניהול משברים
מומחי מדיקס מסייעים בהתמודדות עם משברים הקשורים לתחום הבריאות על ידי מתן ייעוץ מקצועי וגיבוי משפטי רפואי של מיטב המומחים בזמינות גבוהה. הידע, הכישורים והניסיון שלנו מאפשרים לחברות להבין את שורש המשבר, לתכנן וליישם פתרון מקצועי ומהיר. 
 
  חוות דעת רפואיות
חוות דעת רפואית לקביעת מדיניות, חוות דעת רפואית משפטית וטיפול בשאילתות דחופות בנושאי רפואה ובריאות. 
 
 ייעוץ בפיתוח או לקראת השקת מוצר