שאל שאלה

ביקרת באתר שלנו ועדיין יש לך שאלות? אתה מוזמן לפנות אלינו בכל עת

יעוץ והכוונה הניתנים שלא במסגרת פתיחת שירות אינם מהווים תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופא ואינם בגדר "אבחנה רפואית" או "חוות דעת רפואית".
בכל מקרה של בעיה דחופה, מקרה חירום או מצב מצוקה (גופני או נפשי), יש לפנות לקבלת טיפול רפואי אצל הרופא המטפל, לחדר מיון בבית חולים קרוב או למגן דוד אדום.

פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתסיפורים אישיים

סיפורים אישיים של מטופלים על התמודדות עם מחלות

הסיפורים האישיים מציגים מטופלים שקיבלו את שירותי ניהול המחלה של מדיקס ובחרו לשתף אותם לטובת הכלל. למעט בסרטוני הווידאו, שבהם החליטו המצולמים להיחשף, מדיקס מקפידה על חיסיון הזהות של לקוחותיה ושמירה על פרטיותם. קראו על מדיניות הגנת הפרטיות שלנו באזור אבטחת המידע

שינוי באבחנה

הילה (45) הגיעה למדיקס בשלב יחסית מאוחר בטיפול שלה. הרופא המלווה של מדיקס לא הסתפק בבחינה מחודשת של הטיפול, והתעקש על רוויזיה של כל החומר הרפואי הקיים בתיק. בבדיקת הדימות הועלה חשד למעורבות של מחלת הסרטן. הילה מיד הופנתה על ידי מדיקס לייעוץ אצל אונקולוג מוביל בתחום שהמליץ על כמה סבבים של כימוטרפיה.
קרא עוד
יוסי נסע עם בנו לטיול בפרו, וחזר משם עם גירודים בלתי פוסקים. כולם הניחו שמדובר בזיהום, אך במדיקס גילו מחלה נדירה שממש לא קשורה לטרקים במאצ'ו פיצ'ו
קרא עוד

שינוי בטיפול

כשושנה חלתה בסרטן, היה ברור לבן שלה, סוכן ביטוח מנוסה, שמה שהיא והמשפחה צריכים עכשיו זה ליווי רפואי אישי של מדיקס. הבן, אבי: "קיבלנו הרבה יותר מחוות דעת שנייה. זכינו להסתכלות מערכתית מקיפה, רצינית ולא משוחדת"
קרא עוד
מדיקס מעניקה שירות ללקוחות ביותר מ-90 מדינות בעולם, גם במלזיה. קראו את סיפורו של מר הנסון שכמעט עבר שם ניתוח מעקפים מיותר
קרא עוד

מניעת טיפולים מיותרים

לעיתים מנתחים ממהרים להציע אופציות ניתוחיות ובמקרה של מר ג. לאחר שלושה ניתוחים הוא אמר די. תודות למדיקס, הוא הצליח להחלים ולשמור על מרחק בריא משולחן הניתוחים.
קרא עוד
יואב, בחור צעיר וספורטיבי, איבד יום אחד את היכולת לדבר או להבין מה אומרים לו. למה הוא רצה ניתוח, למה בסוף הוחלט לוותר עליו והאם הוא עדיין רץ?
קרא עוד

הצלת חיים

ההתגייסות המהירה של מדיקס הצילה את חייו של תינוק בן שנה ושלושה חודשים שעבר ניתוח מוח דחוף
קרא עוד
לילי פנתה למדיקס מסיבה אחרת, אבל המנהל הרפואי האישי שם לב דווקא לעובדה שהלסת שלה מפרפרת והציל את חייה
קרא עוד

קבלת החלטות

רופאים שונים, דעות שונות – שלמה הגיע למדיקס מעט מבולבל ויצא עם תוכנית טיפול ברורה ומוסכמת
קרא עוד
בר ראתה הרבה מומחים פרטיים, וגילתה שזה יכול להיות מאוד מבלבל. היא הרגישה אבודה עד שהגיעה למדיקס וקיבלה תוכנית טיפול ברורה
קרא עוד