שאל שאלה

ביקרת באתר שלנו ועדיין יש לך שאלות? אתה מוזמן לפנות אלינו בכל עת

יעוץ והכוונה הניתנים שלא במסגרת פתיחת שירות אינם מהווים תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופא ואינם בגדר "אבחנה רפואית" או "חוות דעת רפואית".
בכל מקרה של בעיה דחופה, מקרה חירום או מצב מצוקה (גופני או נפשי), יש לפנות לקבלת טיפול רפואי אצל הרופא המטפל, לחדר מיון בבית חולים קרוב או למגן דוד אדום.

פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתסיפורים אישיים

סיפורים אישיים של מטופלים על התמודדות עם מחלות

הסיפורים האישיים מציגים מטופלים שקיבלו את שירותי ניהול המחלה של מדיקס ובחרו לשתף אותם לטובת הכלל. למעט בסרטוני הווידאו, שבהם החליטו המצולמים להיחשף, מדיקס מקפידה על חיסיון הזהות של לקוחותיה ושמירה על פרטיותם. קראו על מדיניות הגנת הפרטיות שלנו באזור אבטחת המידע

שינוי באבחנה

עבור רבים, ניתוח עשוי להיות חוויה מפחידה – במיוחד אם מדובר באבחנה בלתי צפויה. מר ל' חווה חוויה דומה, כאשר הגודש באף ממנו סבל הוביל לאבחנה מפתיעה עם פרוגנוזה לא ברורה – מה שהביאו לפנות אל מדיקס.
קרא עוד
הילה (45) הגיעה למדיקס בשלב יחסית מאוחר בטיפול שלה. הרופא המלווה של מדיקס לא הסתפק בבחינה מחודשת של הטיפול, והתעקש על רוויזיה של כל החומר הרפואי הקיים בתיק. בבדיקת הדימות הועלה חשד למעורבות של מחלת הסרטן. הילה מיד הופנתה על ידי מדיקס לייעוץ אצל אונקולוג מוביל בתחום שהמליץ על כמה סבבים של כימוטרפיה.
קרא עוד

שינוי בטיפול

"אני מרגישה שהעברתי שלוש שנים בהמתנה להתקף נוסף. אני לא יכולה להסביר כמה שקט נפשי צוות מדיקס נתן לי. לעד אהיה אסירת תודה". גברת ל' התעוררה בוקר אחד בהרגשה מוזרה. לא משנה כמה ניסתה, היא לא הצליחה לקום מהמיטה. גרוע מכך, היא לא הצליחה להרים את זרוע שמאל והדיבור שלה היה איטי ומשונה. האם היא חטפה שבץ? לחוצה, היא מיהרה לחפש עזרה רפואית
קרא עוד
כשושנה חלתה בסרטן, היה ברור לבן שלה, סוכן ביטוח מנוסה, שמה שהיא והמשפחה צריכים עכשיו זה ליווי רפואי אישי של מדיקס. הבן, אבי: "קיבלנו הרבה יותר מחוות דעת שנייה. זכינו להסתכלות מערכתית מקיפה, רצינית ולא משוחדת"
קרא עוד

מניעת טיפולים מיותרים

דפיקות לב וסחרחורת אינן משהו שאפשר להתעלם ממנו. במקרה של גברת ד', הומלץ על השתלת קוצב לב. האם ההליך הפולשני הזה הוא הפתרון הטוב ביותר עבורה?
קרא עוד
לעיתים מנתחים ממהרים להציע אופציות ניתוחיות ובמקרה של מר ג. לאחר שלושה ניתוחים הוא אמר די. תודות למדיקס, הוא הצליח להחלים ולשמור על מרחק בריא משולחן הניתוחים.
קרא עוד

הצלת חיים

ההתגייסות המהירה של מדיקס הצילה את חייו של תינוק בן שנה ושלושה חודשים שעבר ניתוח מוח דחוף
קרא עוד
לילי פנתה למדיקס מסיבה אחרת, אבל המנהל הרפואי האישי שם לב דווקא לעובדה שהלסת שלה מפרפרת והציל את חייה
קרא עוד