פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתסיפורים אישיים

סיפורים אישיים של מטופלים על התמודדות עם מחלות

הסיפורים האישיים מציגים מטופלים שקיבלו את שירותי ניהול המחלה של מדיקס ובחרו לשתף אותם לטובת הכלל. למעט בסרטוני הווידאו, שבהם החליטו המצולמים להיחשף, מדיקס מקפידה על חיסיון הזהות של לקוחותיה ושמירה על פרטיותם. קראו על מדיניות הגנת הפרטיות שלנו באזור אבטחת המידע

שינוי באבחנה

עבור רבים, ניתוח עשוי להיות חוויה מפחידה – במיוחד אם מדובר באבחנה בלתי צפויה. מר ל' חווה חוויה דומה, כאשר הגודש באף ממנו סבל הוביל לאבחנה מפתיעה עם פרוגנוזה לא ברורה – מה שהביאו לפנות אל מדיקס.
קרא עוד
הילה (45) הגיעה למדיקס בשלב יחסית מאוחר בטיפול שלה. הרופא המלווה של מדיקס לא הסתפק בבחינה מחודשת של הטיפול, והתעקש על רוויזיה של כל החומר הרפואי הקיים בתיק. בבדיקת הדימות הועלה חשד למעורבות של מחלת הסרטן. הילה מיד הופנתה על ידי מדיקס לייעוץ אצל אונקולוג מוביל בתחום שהמליץ על כמה סבבים של כימוטרפיה.
קרא עוד

שינוי בטיפול

מר ג' היה בטוח שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר לסרטן הריאות בו חלה. כאשר פנה למדיקס גילה שהדרך היחידה לטיפול מתאים וסיכוי להחלמה עוברת דרך מחקר קליני בינלאומי
קרא עוד
סיפורה של גברת נ' (בת 49) החל כאשר היא גילתה גוש המלווה בכאב בשד השמאלי שלה. מכיוון שתמיד הייתה בקו הבריאות, היא נבהלה מהגילוי ופחדה מאפשרות של אבחנה שלא הייתה מוכנה אליה.
קרא עוד

מניעת טיפולים מיותרים

כאדם צעיר, מר ל' (32) חי חיים די רגילים. למרבה הצער, כמו עם דברים רבים בחיים, בריאות היא אחד מהדברים שלא ניתן לשלוט בהם. כך גם היה במקרה של מר ל', כשגבו החל להטריד אותו בצורה ניכרת.
קרא עוד
דפיקות לב וסחרחורת אינן משהו שאפשר להתעלם ממנו. במקרה של גברת ד', הומלץ על השתלת קוצב לב. האם ההליך הפולשני הזה הוא הפתרון הטוב ביותר עבורה?
קרא עוד

הצלת חיים

ההתגייסות המהירה של מדיקס הצילה את חייו של תינוק בן שנה ושלושה חודשים שעבר ניתוח מוח דחוף
קרא עוד
לילי פנתה למדיקס מסיבה אחרת, אבל המנהל הרפואי האישי שם לב דווקא לעובדה שהלסת שלה מפרפרת והציל את חייה
קרא עוד