פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close

ידע זה כוח

סיפורה של גברת נ' (בת 49) החל כאשר היא גילתה גוש המלווה בכאב בשד השמאלי שלה. מכיוון שתמיד הייתה בקו הבריאות, היא נבהלה מהגילוי ופחדה מאפשרות של אבחנה שלא הייתה מוכנה אליה.

גברת נ' פנתה לעזרה רפואית מיידית והופנתה למנתח שד. בדיקות ממוגרמה וביופסיה אישרו שהיא סובלת מגידול פולשני בשד שגודלו כ-2 ס"מ והיא אובחנה עם סרטן שד בשלב 2. לאחר בדיקות נוספות הומלץ לה לעבור כריתת שד עם שיחזור לשד השמאלי. בהינתן המצב, נקבע מועד לניתוח.

כמה ימים לפני מועד הניתוח, גברת נ' פנתה למדיקס לייעוץ ובירור אם אכן כריתת שד זו אופציית הטיפול היחידה עבורה.

הזמן היה קצוב ומדיקס טיפלה במקרה של נ' בדחיפות המרבית. מונה לה רופא מלווה אישי ואחות, ובהסכמתה ביקשה מדיקס את כל מסמכיה הרפואיים כולל ממצאי דימות, והפנתה אותם למומחה עולמי מוביל להתייעצות.

הרופא המומחה אישר את האבחנה בנוגע לגידול אך הציע גישת טיפול שונה. הוא ציין שמפאת גודלו של הגידול, יחד עם ההיסטוריה הרפואית האישית והמשפחתית של גברת נ', ובהינתן בכך שלא עברה טיפולים הורמונאליים בעבר, גישה משולבת של ניתוח להסרת הגידול בליווי הקרנות יכולה להיות אפשרות טיפול מתאימה יותר.

גברת נ' היתה מרוצה מאוד מאפשרות הטיפול החדשה שהוצעה לה ומהעובדה שלא תיאלץ לעבור כריתת שד. למרות שידעה שיש לה עוד כברת דרך ארוכה במאבקה בסרטן, היו לה כעת אפשרויות ואת הידע והיכולת לקבל החלטה מושכלת האם לעבור ניתוח לכריתת שד או לא.

גברת נ' החליטה לעבור ניתוח להסרת הגידול ולאחר שלושה שבועות החלה גם טיפולי הקרנות. הניתוח בשילוב עם ההקרנות נחלו הצלחה והביאו אותה לנסיגה מלאה.

"משפחתי ואני לעד נוקיר תודה על התמיכה וההכוונה שצוות מדיקס העניקו לנו בתקופה הכי מאתגרת בחיים שלי" – גברת נ'.