פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתסיפורים אישייםשינוי בטיפולרגע לפני הניתוח: זה בכלל לא סרטן

רגע לפני הניתוח: זה בכלל לא סרטן

דני (23) סבל מדלקת כבד נגיפית, וטופל בתרופה מיוחדת בשם אינטרפרון. למרות זאת, במהלך כמה חודשים סבל מחום גבוה, ללא סיבה נראית לעין. בדיקות דם שערכו לו לא הצליחו לקבוע את סיבת החום.

 

במרץ 2009 עבר דני ניתוח לבדיקת חשד לגידול בחלל הבטן. הבדיקה הפתולוגית הדגימה גידול נדיר מסוג מיופיברובלסטי, גידול עם פרוגנוזה נמוכה מאוד. הרופאים קבעו לדני תור לניתוח נוסף להסרת הגידול במלואו ולאחריו תיכננו לתת לו טיפול כימותרפי.

 

משפחתו של דני פנתה למדיקס לייעוץ על המשך הטיפול. המנהל הרפואי האישי שמונה לדני בחן את פרטי הפרטים של ההשתלשלות הרפואית ואת המידע הרפואי, ולאחר התייעצות רפואית רב-תחומית הוחלט לשלוח לבחינה מחודשת את קובצי הדימות. בנוסף על כך, בשל נדירות האבחנה והעובדה שהיא מאוד לא אופיינית לגיל הצעיר של דני, המליץ הצוות הרפואי לקיים הערכה חוזרת של ממצאי הפתולוגיה במרכז רפואי מוביל בחו"ל שהוא בעל ניסיון רב בטיפול בגידולים מהסוג הזה.

 

הממצאים נבדקו על ידי פתולוג אמריקאי מומחה בעל שם עולמי, ותוך יומיים התקבלה תשובה חד-משמעית: אין מדובר בגידול, אלא בתהליך דלקתי, משני לדלקת כלשהי בגוף. אין צורך בטיפול כירורגי או כימותרפי.

 

דני טופל בתרופות נוגדות דלקת, התאושש ולאחר שחש בטוב חזר לשגרה ולעבודה.

 

* שמות המטופלים שונו על מנת לשמור על פרטיותם