פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close

המאמץ לא היה לשווא

מדיקס מעניקה שירות ללקוחות ביותר מ-90 מדינות בעולם, גם במלזיה. קראו את סיפורו של מר הנסון שכמעט עבר שם ניתוח מעקפים מיותר

פול הנסון (59), מהנדס בריטי שחי עם משפחתו בקואלה למפור שבמלזיה, חווה בשנים האחרונות התקפים של קוצר נשימה וכאבים בחזה. למרות הסימפטומים המטרידים, לקח לו לא מעט זמן עד שפנה למומחה מקומי לקרדיולוגיה.
 
הקרדיולוג שלח את הנסון לבדיקת מאמץ (ארגומטריה), ולהפתעתו, הוא לא היה מסוגל אפילו לסיים את הבדיקה. עקב זאת, הבדיקה הופסקה באמצע והנסון נשלח לבדיקת CT ולצנתור לב אבחנתי.
 
תוצאות הבדיקות גילו היצרות של כלי הדם בלב, והקרדיולוג הודיע להנסון כי אין מנוס מביצוע של ניתוח מעקפים.
 
הנסון, שלא שיער בנפשו כי הוא סובל מבעיות לב, התקשה לקבל את רוע הגזירה והחליט כי לא יבצע ניתוח לב פתוח ללא חוות דעת נוספת. הוא פנה למדיקס, ופתח שירות של ניהול מחלה. 
 
המנהל הרפואי האישי שמונה להנסון קרא בעיון רב את המסמכים הרפואיים, שלח את בדיקות הדימות לרוויזיה והחליט כי יש צורך בייעוץ קרדיולוגי של מומחה ברמה גבוהה יותר מזה שפגש הנסון במלזיה.
 
המטופל נתן את הסכמתו לנסוע לבריטניה לפגישה עם מומחה מוביל שמדיקס המליצה לו עליו. צוות מדיקס תיאם את הפגישה ודאג כי סיכום רפואי יסודי ומקצועי יגיע אל הקרדיולוג הבריטי לקראת פגישתו עם הנסון.
 
המומחה הבריטי פסק כי שתיים מהחסימות שנצפו באנגיוגרפיה ממוקמות באזור שקשה מאוד לשתול בו כלי דם חדש. לכן, אפילו אם הניתוח יעלה בהצלחה, השתל לא יחזיק מעמד זמן רב ובעתיד יידרש ניתוח נוסף. הוא קבע, בהתחשב גם בגילו הצעיר יחסית, כי ניתן לטפל בבעיה בדרך פחות פולשנית על ידי החדרת תומכן (סטנט).
 
הנסון קיבל את ההמלצה בתחושת הקלה, ועבר בהצלחה את השתלת התומכן. כעבור זמן קצר הוא חזר לחיי שגרה מלאים במלזיה, ללא כאבים וללא שום תחושות של חוסר נוחות. שבועיים אחר כך הוא כבר התחיל לעשות בלי בעיה הליכות למרחקים ארוכים, והספיק לשכוח כמה מאמץ דרשה רק לא מזמן בדיקת המאמץ.