פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתבלוגכיצד אדע אם אני מתאים לקחת חלק בניסוי קליני באונקולוגיה?

כיצד אדע אם אני מתאים לקחת חלק בניסוי קליני באונקולוגיה?

26/04/2018 | מאת:
כיצד אדע אם אני מתאים לקחת חלק בניסוי קליני באונקולוגיה?

ניסויים קליניים באונקולוגיה מתבצעים על מנת לקדם טיפולים יעילים באמצעות מחקרים מפוקחים. ישנם כללים ברורים על מנת לקבוע האם אדם נמצא מתאים לקחת בהם חלק. כללים אלו ידועים בתור קריטריונים להכללה. קריטריונים לאי הכללה באים להגדיר את אי התאמתו של אדם להשתתפות בניסויים קליניים אלה. מאחר והרופא האישי הוא זה שמכיר אתכם באופן הטוב ביותר, הוא יוכל לייעץ לגבי הניסוי הקליני המתאים ביותר עבורכם.

הקריטריונים הבאים יילקחו בחשבון על מנת לקבוע את התאמתכם:

  1. ההיסטוריה הרפואית שלכם
  2. מהו סוג הסרטן ממנו אתם סובלים ובאיזו דרגה הוא נמצא
  3. טיפולים שעברתם וכמות הזמן שעברה מאז ביצוע הטיפול האחרון
  4. מצבה הנוכחי של המחלה (החמרה, נסיגה, או חוסר שינוי)

 

החוקים נוקשים מאד על מנת לשמור על ביטחונם של המשתתפים, אך יש לשים לב כי ישנם גם סיכונים וגם יתרונות ללקיחת חלק בניסויים קליניים באונקולוגיה. מדיקס מתמחה בשירות ניהול מחלה ונמצאת כאן בכדי לעזור בהבנתם והערכתם של כלל הטיפולים האפשריים. צרו עמנו קשר במדיקס דרך אתר האינטרנט, שם תוכלו למצוא מענה לכל שאלה.