פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתבלוגחמישה טיפים שיסייעו לכם לגבור על הנזלת האלרגית

חמישה טיפים שיסייעו לכם לגבור על הנזלת האלרגית

27/05/2018 | מאת: צוות מדיקס
חמישה טיפים שיסייעו לכם לגבור על הנזלת האלרגית

10%-30% מהאוכלוסייה ברחבי העולם סובלת מנזלת אלרגית. מחלה זו, הידועה גם בשם קדחת השחת, משפיעה על ריריות דרכי הנשימה ומתבטאת בדלקת הנגרמת מתגובת יתר של מערכת החיסון לאלרגנים באוויר. הנזלת האלרגית יכולה להתפרץ כתוצאה מחילופי עונות, חשיפה לאבקנים, אבק, ושאר גורמים סביבתיים. התסמינים כוללים נזלת או גודש באף, אדמומיות וגירוי בעיניים, דמעת, והתעטשויות רבות. במידה והנך סובל מהתקפים של קדחת השחת, הנה חמישה טיפים שיסייעו לך לנשום לרווחה בעונה הקרבה:

 

  1. נקוט בצעדי מנע – אל תתעלם מן התסמינים. התייעץ עם הרופא שלך בעניין אנטי-היסטמינים, תכשירים נוגדי-אלרגיה ואימונותרפיה בטרם מופיעים תסמינים אלו.

  2. וודא כי ביתך נטול אלרגנים – הפחת את כמות החומרים האלרגניים בביתך. הגף את חלונות בזמנים של ריבוי אבקנים באוויר. מומלץ לכבס בגדים במים חמים ובתדירות גבוהה על מנת להסיר מהם אלרגניים ביעילות. בדוק חדרי רחצה, מטבח ומקומות נוספים אשר נוטים להיות לחים להימצאות עובש וטחב - ובמידת הצורך הסר אותם בעזרת חומרי ניקוי בלתי-רעילים.

  3. נהג בזהירות עם חיות המחמד – הקפד להרחיק חיות מחמד מחדרי השינה ומרהיטים שכן חיות המחמד נוטות לשאת אלרגנים אחרי שהות מחוץ לבית.

  4. הימנעו מגירויים – גורמים סביבתיים עלולים להחריף את תסמיני קדחת השחת. הימנעו מחשיפה למחוללי אלרגיה כמו עישון פאסיבי, תרסיסים קוטלי חרקים, דשא מכוסח או חומרי ניקוי ביתיים.

  5. במידה ואתה סובל מאסטמה עליך להיזהר במיוחד -  אבקנים עשויים להחריף אסטמה. מומלץ לשאת עמך תרופות מנע בכל עת ולהתייעץ עם רופא הריאות שלך במידה ואתה חש כי האסטמה שלך אינה בשליטה.